2. Förfarande
Förfarande
Titel: El-material och ljuskällor
Beskrivning: Upphandling av material för el-installationer samt ljuskällor.
Intern identifierare: KS 24/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31611000 Installationsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000