386862-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Servicearbeten och mindre entreprenader - Glasmästeri
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelServicearbeten och mindre entreprenader - Glasmästeri
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal inom glasmästeriarbeten.
Intern identifierareN050U25-13
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 14820000 Glas, 45441000 Glassättning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal inom glasmästeriarbeten. Med ramavtalen som grund kommer avrop att göras för varje uppdrag, där omfattning och övriga förutsättningar preciseras. Ramavtalen är utan volymförpliktelser.
Intern identifierareServicearbeten och mindre entreprenader - Glasmästeri