2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI MCX
Beskrivning: RFI MCX
Intern identifierare: 25/180
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning