2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för rekryteringsprocess
Beskrivning: Molnbaserat systemstöd för hantering av kompetensbaserade rekryteringsprocesser (KBR).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114887:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Volymhantering av ansökningar Mätning av kandidatupplevelse Förinspelade intervjuer Kandidattester Digital referenstagning