Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
Ytterligare klassificering (cpv): 79111000 Juridisk rådgivning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde