387117-2026 - Resultat
Sverige – Olycksfallsförsäkringar – Försäkringsupphandling Försäkrings AB Göta Lejon Olycksfallsförsäkring
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Försäkrings AB Göta Lejon Olycksfallsförsäkring
BeskrivningFörsäkrings AB Göta Lejon upphandlar kommun Olycksfallsförsäkring för Göteborgs Stad
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66512100 Olycksfallsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Försäkrings AB Göta Lejon Olycksfallsförsäkring