2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pick-up dubbelhytt med påbyggnadsskåp
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en styck Pick-up dubbelhytt med påbyggnadsskåp till räddningstjänsten för operativ användning.
Intern identifierare: UH25-023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34131000 Pickupper
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000