See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggherrestöd för projektet renovering av Universitetshuset i Lund
Beskrivning: Byggherrestöd för projektet renovering av Universitetshuset i Lund
Föregående meddelande: 352213-2023
Intern identifierare: 1711/23
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Byggherrestöd för projektet renovering av Univers.
Beskrivning: Avtal i att bistå beställare som Byggherrestöd under ett renoveringsprojekt av fastighet.
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Byggherrestöd åt beställare i renoveringsprojekt av fastighet.