2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kö- och bokningssystem
Beskrivning: Upphandling av systemstöd för kö- och bokningshantering på servicekontor samt uppföljning i form av statistikinsamling över besök. Upphandlingen omfattar även köutrustning.
Intern identifierare: 2025-01325-2.3.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342300 Kundservice
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48100000 Programvara för särskild industri, 64216200 Elektroniska informationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kö- och bokningssystem