2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil med släp i olika utförande
Beskrivning: Kort beskrivning av den vara/tjänst som ska upphandlas: 1 st Lastväxlarbil, 1 st lastväxlarsläp, 1 st lastväxlartank.
Intern identifierare: HMAB-2026/00464
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34134100 Lastbilar med flak, 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lastbil med släp i olika utförande