2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemtekniska produkter, städredskap, förbrukningsartiklar och mjukpapper mm.
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kemtekniska produkter mm.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter
Ytterligare klassificering (cpv): 33761000 Toalettpapper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001