See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tandröntgen och tandunit
Beskrivning: Leverantören ska tillhandahålla och leverera tandröntgenapparater, tandunit samt övriga produkter i enlighet med detta upphandlingsunderlag.
Intern identifierare: 7.1.11-20543/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
Ytterligare klassificering (cpv): 33111500 Tandröntgen, 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000