387563-2017 - ÄndringSverige-Uppsala: Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pipettkalibrering.
Referensnummer: UPPH2017-0267
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
ntinuerlig kalibrering av enkanals- och multikanalspipetter.
Anbudstidens utgång:
Anbud ska vara angiven adress tillhanda senast 6.10.2017 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.