See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städning av offentliga toaletter, gästhamnstoaletter, arbetsbodar, stränder samt Varbergs centrum
Beskrivning: Städning av stränder och offentliga toaletter i Varbergs kommun
Föregående meddelande: 112185-2023
Intern identifierare: KS 22/109
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av städning av stränder och offentliga toaletter i Varbergs kommun.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A- Städning av offentliga toaletter, gästhamnstoaletter, arbetsbodar
Beskrivning: Ramavtal för städning av offentliga toaletter, arbetsbodar samt gästhamnstoaletter.
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B- Städning av stränder samt Varbergs centrum
Beskrivning: Ramavtal för städning av stränder samt Varbergs centrum.