387634-2018 - ResultatSverige-Mölndal: Konsulttjänster för marknadsföring
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kreativ byrå
Referensnummer: Dnr 2018.3435-11:1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Mölndal Energi söker en byrå som har kreativ höjd och som brinner för att vara med och bidra med effektiv och kreativ kommunikation till våra målgrupper.
Upphandlingen avser kreativa kommunikationstjänster med ett starkt digitalt fokus.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen