Huvudsaklig CPV-kod 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser strategisk kommunikationsrådgivning för Mölndal Energi.
Syftet är att utveckla och säkerställa Mölndal Energis varumärke, vilket kräver varierande och komplexa behov av tjänster inom strategisk kommunikationsrådgivning.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen