387850-2025 - Resultat
Sverige – Uthyrning av lastbilar med förare – Transport- och anläggningsmaskintjänster & Snöröjning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport- och anläggningsmaskintjänster & Snöröjning
BeskrivningUpphandlinga av transport- och anläggningsmaskintjänster smat snöröjning.
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60181000 Uthyrning av lastbilar med förare
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDel 1 Transport- och Anläggningsmaskintjänster
BeskrivningDel 1 omfattar transport- och anläggningsmaskintjänster.