387875-2026 - Resultat
Sverige – Provrör – Filterrör för rening och koncentrering av DNA-prov
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Filterrör för rening och koncentrering av DNA-prov
Beskrivning: -
Intern identifierare: A384.703/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192500 Provrör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Filterrör för rening och koncentrering av DNA-prov