2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besöksräkningssystem
Beskrivning: Stadsmiljöförvaltningen avser att upphandla ett besöksräkningssystem till tre av Göteborgs parker. Upphandlingen görs som en funktionsupphandling där vi vi efterfrågar viss data och tjänstelevererans.
Intern identifierare: N400U25-364
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 38300000 Mätutrustning, 38900000 Diverse mät- och provinstrument, 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Besöksräkningssystem