See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vägmärken och avstängningsmaterial
Beskrivning: Ramavtalet omfattar vägmärken, skyltar, fästanordningar/uppsättnings- och avstängningsmaterial.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124190:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34920000 Vägutrustning, 34923000 Vägtrafikledningsutrustning