2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan av IT-konsulttjänster - Dynamiskt inköpssystem (DIS) 11956, IT-konsulttjänster;Webb-utveckling
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en anbudsinbjudan i Dynamiskt inköpssystem (DIS) 11956, IT-konsulttjänster; Konsultstöd för utveckling, produktion och support av interna och externa webbplatser i Sitevision Cloud
Intern identifierare: 15479
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Anbudsinbjudan av IT-konsulttjänster - Dynamiskt inköpssystem (DIS) 11956, IT-konsulttjänster;Webb-utveckling