387964-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdstjänster – TI 2025-1075 Grönyteskötsel inom Salems kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1075 Grönyteskötsel inom Salems kommun
BeskrivningAFF-Grönyteskötsel inom Salems kommun. Entreprenaden avser tillsyn, skötsel, avhjälpande underhåll, enklare anläggningsarbeten av utomhus ytor inom Salems kommun. Kontrakt kommer att tecknas med en leverantör.
Intern identifierare25/58
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000