2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tv- och streamingtjänster
Beskrivning: Upphandling av Tv- och streamingtjänst för vård- och omsorgsboende, korttids- och växelboende, träffpunkter, stöd-, grupp- och servicebostad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72400000 Internettjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92224000 Digital-tv
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001