2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tegelbacken, omgestaltning
Beskrivning: Omgestaltning av Tegelbacken
Intern identifierare: T2023-02971
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45233262 Anläggningsarbeten för gågator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tegelbacken, omgestaltning