2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskinell och manuell renhållning, Västerås centrum
Beskrivning: Maskinell och manuell renhållning i Västerås centrum
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95084:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning, 77300000 Trädgårdstjänster, 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster