See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för Avrop Industrispår inom Helsingborgs stad
Beskrivning: Ramavtal för Avrop basunderhåll på Industrispår tillhörande Helsingborgs stad, vilket innebär Avrop för: - förebyggande och avhjälpande underhåll. - underhållsprojekt på Industrispår tillhörande Helsingborgs stad.
Intern identifierare: 182/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50220000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för järnvägar och annan utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal för Avrop Industrispår inom Helsingborgs stad