2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservdelar till fordonsprogram
Beskrivning: Upphandlingen avser reservdelar till fordon till Westerlundska Gymnasiets fordonsprogram.
Intern identifierare: UN2025/482
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000