2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1011 Förbrukningsvaror till NO-ämnen
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av förbrukningsvaror till Naturorienterande-ämnen för Södertälje kommuns Utbildningskontor och dess verksamhet.
Intern identifierare: TI 2024-1011
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 39162100 Undervisningsutrustning, 39162110 Undervisningsmaterial, 39162200 Hjälpmedel och apparater för undervisning, 80100000 Grundskoleundervisning, 80200000 Högstadie- och gymnasieundervisning, 80210000 Teknisk och yrkesmässig undervisning på högstadie- och gymnasienivå
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del