2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Sandvikens kommun inbjuder till anbudslämning avseende bevakningstjänster. OBS! Muntliga presentationer i Sandviken kommer preliminärt att hållas vecka 21.
Intern identifierare: IKS2024_18
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Sandvikens kommun inbjuder till anbudsansökan avseende bevakningstjänster.
Intern identifierare: Bevakningstjänster