2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tolk- och översättningstjänster inklusive bokningssystem
Beskrivning: Regionen har behov av tolk- och översättningstjänster som kan bokas via ett digitalt bokningssystem.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97522:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79530000 Översättartjänster