2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för hyresavtal, hyressättning och hyresavisering
Beskrivning: Denna upphandling avser anskaffning av ett system för administration av hyresavtal, hyressättning och hyresavisering.
Intern identifierare: 2024143
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Egenförsäkran
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 2024143-01
Mängd: 1 000 timmar
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Kopplat till offererad tjänst.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran och Kvalificeringskrav
Intern identifierare: 2024143-02
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: 2024143-03