Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39800000 Rengörings- och polermedel
Ytterligare klassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel, 39831000 Tvättmedel, 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel, 39831210 Maskindiskmedel
Leveransplats
Postadress: Kungsgatan 45
Ort: Vårgårda
Postnummer: 447 91