Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandstation Mora.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45216121 Byggnation av brandstation
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnation av Brandstation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Totalentreprenad.