See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av vård- och omsorgsboende Björklunden
Beskrivning: Upphandlingen avser drift av vård- och omsorgsboendet Björklunden.
Intern identifierare: ON 2024/30
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Drift av vård- och omsorgsboende Björklunden