388430-2018 - ResultatSverige-Luleå: Hushållsapparater
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling ramavtal hemelektronik
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39700000 Hushållsapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Luleå kommuns behov av avtal för hemeletronik.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen