388465-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal Fuktskadebesikting, avfuktning, sanering och rivning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Fuktskadebesikting, avfuktning, sanering och rivning
BeskrivningRamavtal avseende fuktskadesanering, besiktning, sanering och rivningsarbeten
Intern identifierare1-53-99
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000