2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ljudutjämningssystem
Beskrivning: Örnskoldsviks kommun upphandlar Ljudutjämningssystem för klassrum. Behovet omfattar upp till 50 klassrumsuppsättningar årligen under 4 år. Leverans kommer att ske succesivt under avtalsperioden. Första beställningen ska kunna levereras under höstterminen 2024.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32331300 Utrustning för ljudåtergivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89686:Lot:1