2. Förfarande
Förfarande
Titel: Processmodelleringsverktyg 2024
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose Kommunens behov av processmodelleringsverktyg. Avtalet omfattar tillhandahållande av ett system/verktyg som uppfyller ställda krav. Kommunen avser att teckna Avtal med en (1) Leverantör.
Intern identifierare: KS 2024/0369
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48312000 Programvara för elektronisk publicering, 48316000 Programvara för presentation, 48517000 IT-programvara, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72512000 Dokumenthanteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument