Anläggningsarbete
Byggnadsanläggning
Byggnation av byggnader med flera funktioner
Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader för fritidsaktiviteter, idrott, kultur, inkvartering och restaurangverksamhet
Bygg- och anläggningsarbeten: idrottsanläggningar
Anläggningsarbete för simbassäng
Byggnation av kontorsbyggnad
Bygg- och anläggningsarbeten för rör-, kommunikations- och kraftledningar