388550-2018 - ÄndringSverige-Halmstad: Immunserum och immunglobuliner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Immunoglobuliner (ATC J06)
Referensnummer: DNRGS180207
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33651500 Immunserum och immunglobuliner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Region Hallands behov av Immunoglobuliner (ATCJ06)