388589-2021 - ResultatSverige-Luleå: Sporttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av leverantör av personalfriskvård
Referensnummer: LTU-3865-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92600000 Sporttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Luleå tekniska universitet avser att upphandla en leverantör av personalfriskvård till sin verksamhet i Luleå.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen