2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbilar till Visby innerstad
Beskrivning: Region Gotland har behov av att köpa in två sopbilar till Visby innerstad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130842:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar