388699-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Kundvård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av CRM-systemstöd för kundkommunikation
Referensnummer: ST2020-64 / 241
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79342320 Kundvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av CRM-systemstöd för kundkommunikation för Kulturhuset Stadsteatern.