Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mediaservice
Referensnummer: 18/31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92200000 Radio- och televisionstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser beställarnas succesiva avrop av strömmande media
Anbudets giltighetstid
Anbud ska vara giltigt till och med 31.12.2019.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion, 92225100 Film on demand-tv, 92230000 Radio- och kabeltelevisionstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen