2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänstecyklar med service, reparation och tillbehör
Beskrivning: Tjänstecyklar, service, reparationer och tillbehör till regionens verksamheter för successiva beställningar och leveranser.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34431000 Cyklar utan motor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: x
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88496:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34432000 Delar och tillbehör till cyklar, 34430000 Cyklar, 34422000 Cyklar försedda med hjälpmotor