Drift av idrottsanläggningar
Sand
Granulat, stenflis, stenpulver, bokad sten, grus, krossad sten, stenblandningar, sandblandningar och övrig ballast
Grus
Gräsklippare
Gräsklippare eller gräsklippningsmaskiner för parker eller idrottsplatser
Nöd- och säkerhetsutrustning
Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning