Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50114000 Reparation och underhåll av lastbilar
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde