See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt matbröd, tårtor och smörgåstårtor m.m.
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal på konditorivaror i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten avseende livsmedel till kök i Region Sörmland, Region Västmanland.
Intern identifierare: IN-IN23-0315
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: E-handel
Intern identifierare: IN-IN23-0315-2
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: IN-IN23-0315-4