38898-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skanning och fakturering – Fakturaväxel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFakturaväxel
BeskrivningFakturaväxel
Intern identifierareKS2025/254
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79999000 Skanning och fakturering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000