389013-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallshantering – Mottagningsanläggning förorenade massor och farligt avfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMottagningsanläggning förorenade massor och farligt avfall
BeskrivningUppdraget innebär omhändertagande av förorenade massor från anläggningsentreprenad Östra Nyby etapp 1 i Laholms kommun.
Intern identifierareSamhällsbyggnadsnämnden 2026-130
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000